Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INSPECTIE TEHNICA PERIODICA LA AUTOVEHICULELE UNITATII CONFORM ADV 1343527/08.02.2023

Număr anunț
DA32609153
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
Furnizor / câștigător
AUTO HAUS TUDOR SRL (CUI 17555634)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.252,09 RON
Valoare atribuită
6.252,09 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.252,09 RON

din 6.252,09 RON estimat