Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii de internet si CATV

Număr anunț
DA32609245
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV CHITILA (CUI 36403535)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.267,97 RON
Valoare atribuită
1.267,97 RON
Data publicării
17.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.267,97 RON

din 1.267,97 RON estimat