Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de constructii de rezervoare ridicate de apa potabila

Număr anunț
DA32610163
Autoritate contractantă
COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
Furnizor / câștigător
CAMIL GRUP CONSTRUCT SRL (CUI 32789884)
Cod CPV
45232154-6 · Lucrari de constructii de rezervoare ridicate de apa potabila (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
379.262,07 RON
Valoare atribuită
379.262,07 RON
Data publicării
20.02.2023 00:00
Data finalizării
21.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

379.262,07 RON

din 379.262,07 RON estimat