Atribuită Cumpărare directă

Oferta accidente calatori COMUNA MARGINENI

Număr anunț
DA32611090
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,02 RON
Valoare atribuită
331,02 RON
Data publicării
20.02.2023 00:00
Data finalizării
22.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,02 RON

din 331,02 RON estimat