Atribuită Cumpărare directă

brocoli

Număr anunț
DA32612365
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STROE S. BELLOESCU (CUI 19221940)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
665,85 RON
Valoare atribuită
665,85 RON
Data publicării
20.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

665,85 RON

din 665,85 RON estimat