Atribuită Cumpărare directă

Achizitii servicii juridice si consultanta generala

Număr anunț
DA34908924
Autoritate contractantă
Directia Generala de Administrare a Unitatilor de Invatamant si de Sport Sector 4 (CUI 38248861)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA CIVILA DE AVOCATI "IONESCU SI SAVA (CUI 18116947)
Cod CPV
79111000-5 · Servicii de consultanta juridica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
26.01.2024 13:46
Data finalizării
31.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON