Atribuită Cumpărare directă

Prelungitoare, scara, corp iluminat

Număr anunț
DA32615338
Autoritate contractantă
Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI 19134950)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,45 RON
Valoare atribuită
634,45 RON
Data publicării
20.02.2023 00:00
Data finalizării
21.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,45 RON

din 634,45 RON estimat