Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,6% sub estimat
MANUSI CHIRURGICALE SI LEUCOPLAST
- Număr anunț
- SCN1038232
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 307.000 RON
- Valoare atribuită
- 62.576 RON 79,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.02.2019 07:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1014037
- Termen limită
- 04.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1040691
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - MANUSI CHIRURGICALE -LEUCOPLAST .doc.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.doc.p7s
- FisaDate_DF1040691.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 62.576 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MANUSI CHIRURGICALE | — | TZMO ROMANIA 6 contracte | 42.640 RON |
| TZMO ROMANIA · contract 8538 · 25.03.2019 | — | |||
| TZMO ROMANIA · contract 9972 · 08.04.2019 | 468 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 11596 · 24.04.2019 | 5.460 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 12870 · 10.05.2019 | 23.192 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 24037 · 11.09.2019 | 6.760 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 24037 · 11.09.2019 | 6.760 RON | |||
| 2 | LEUCOPLAST MATASE 5 CM X 5M | — | CRIO - 2 S.R.L. 5 contracte | 19.936 RON |
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 8539 · 25.03.2019 | — | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 13380 · 16.05.2019 | 6.720 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 31596 · 02.12.2019 | 3.040 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 8997 · 29.04.2019 | 4.800 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L. · contract 7936 · 20.03.2020 | 5.376 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CRIO - 2 SRL CUI RO 4414293
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ALPHA NED 2000 EXIM SRL CUI RO 13393416
Valoare atribuită
62.576 RON
din 307.000 RON estimat
79,6%
Adjudecat la 20,4% din estimat · economie 244.424 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.