Atribuită Cumpărare directă

DISC FRANA VENTILAT DACIA DUSTER 1.6

Număr anunț
DA32616071
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34322200-2 · Frane cu disc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
579,84 RON
Valoare atribuită
579,84 RON
Data publicării
20.02.2023 00:00
Data finalizării
21.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,84 RON

din 579,84 RON estimat