Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat

UPDATAREA/UPGRADAREA SISTEMELOR DE SUPRAVEGHERE INSTALATE PE PONTOANE

Număr anunț
CN1009260
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Furnizor / câștigător
MARCTEL - S.I.T. SRL (CUI 10453050)
Cod CPV
31710000-6 · Echipament electronic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.549.821,50 RON
Valoare atribuită
4.188.725 RON 7,9% sub estimat
Data publicării
22.02.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1021275
Termen limită
02.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 038-085173
Documentație de atribuire
DF1040482

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 4.549.821,50 RON Adjudecat: 4.188.725 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Upgrade echipamente de comunicații și IT pentru pontoane 4.006.446,50 RON MARCTEL-S.I.T. 3.924.725 RON ↓2,0%
2 Sisteme de electroalimentare 543.375 RON S.C. IRMAS GRUP S.R.L. 264.000 RON ↓51,4%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
Asociați 1
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
IRMAS GRUP SRL CUI RO29276757
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Terți susținători 3
MIRA TELECOM S.A. CUI RO 11123297
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.188.725 RON

din 4.549.821,50 RON estimat 7,9%

Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 361.096,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.