Atribuită Cumpărare directă

LAVETE MICROFIBRA

Număr anunț
DA32616751
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
DEEA MARKET SRL (CUI 19046564)
Cod CPV
39525800-6 · Carpe pentru curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,20 RON
Valoare atribuită
252,20 RON
Data publicării
20.02.2023 00:00
Data finalizării
21.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,20 RON

din 252,20 RON estimat