Atribuită
Cumpărare directă
Aspatofort-sol.inj. x 10, Acifol 5mg, Rispen 1mg, Strattera 4mg/ml-sol.orala 100ml
- Număr anunț
- DA32617414
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI 33358111)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.101,31 RON
- Valoare atribuită
- 2.101,31 RON
- Data publicării
- 20.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.