Atribuită Cumpărare directă

Lucrari specializate pentru executarea unei usi duble si pereti laterali din sticla securizata

Număr anunț
DA32618060
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta Contemporana al Romaniei (CUI 14348740)
Furnizor / câștigător
VELY DENS SRL (CUI 18784245)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.300 RON
Valoare atribuită
19.300 RON
Data publicării
20.02.2023 00:00
Data finalizării
22.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.300 RON

din 19.300 RON estimat