Atribuită Cumpărare directă

UPS APC SRT10KXLI Smart-UPS 10000VA / 10000W, LCD, 230V Online dubla conversie, unda sinusoidala

Număr anunț
DA32618430
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.613 RON
Valoare atribuită
33.613 RON
Data publicării
20.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.613 RON

din 33.613 RON estimat