Atribuită Cumpărare directă

AHD LYSOFORM-Dezinfectant chirurgical pentru maini

Număr anunț
DA32619499
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.950 RON
Valoare atribuită
1.950 RON
Data publicării
20.02.2023 00:00
Data finalizării
21.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.950 RON

din 1.950 RON estimat