Atribuită Cumpărare directă

Verificare Tehnica Periodica la Centrale Termice

Număr anunț
DA32622138
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
TERMO INSTAL POWER S.R.L. (CUI 26492110)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat