Atribuită Cumpărare directă

Banda adeziva rigida hipoalergenica cu Oxid de Zinc Strappal 2.5cmx10m, 4x 10cm

Număr anunț
DA32622453
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar STIINTA Bucuresti (CUI 27679699)
Furnizor / câștigător
PHARMAZONE INNOVATIVE SRL (CUI 18415094)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.694 RON
Valoare atribuită
1.694 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
22.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.694 RON

din 1.694 RON estimat