Atribuită Cumpărare directă

Ventilator / radiator Noctua NF-P12 redux 1700 PWM

Număr anunț
DA32624708
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
42522000-1 · Alte ventilatoare decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,60 RON
Valoare atribuită
449,60 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,60 RON

din 449,60 RON estimat