Atribuită Cumpărare directă

BATERIE PENTRU LAMPA SEMNALIZARE RUTIERA 4R25 6V 7 Ah VARTA

Număr anunț
DA32624800
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI RO32175213)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,40 RON
Valoare atribuită
148,40 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
22.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,40 RON

din 148,40 RON estimat