Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Camera Video - ISU

Număr anunț
DA32625591
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,70 RON
Valoare atribuită
1.764,70 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
22.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,70 RON

din 1.764,70 RON estimat