Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in vederea operarii aplicatiilor software necesare pt prelucrare date GTFS

Număr anunț
DA32625611
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara pentru Transport Public Bucuresti - Ilfov (CUI 38474532)
Furnizor / câștigător
FLASHWEB IT S.R.L. (CUI 39515851)
Cod CPV
72200000-7 · Servicii de programare si de consultanta software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
22.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat