Atribuită Cumpărare directă

IMPRIMANTA TERMICA WP50 cu montaj inclus

Număr anunț
DA32626892
Autoritate contractantă
Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI RO10843605)
Furnizor / câștigător
IRUC ECR & SOFTWARE S.R.L. (CUI 43810531)
Cod CPV
30145000-7 · Piese si accesorii pentru masini de calcul (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,06 RON
Valoare atribuită
168,06 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,06 RON

din 168,06 RON estimat