Atribuită Cumpărare directă

Pachet de asistență și intermediere turistică

Număr anunț
DA32627314
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
GLOBAL HOSPITALITY TRAVEL SRL (CUI 36062560)
Cod CPV
63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.900 RON
Valoare atribuită
19.900 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
22.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.900 RON

din 19.900 RON estimat