Atribuită Cumpărare directă

Laptop DELL 15.6

Număr anunț
DA32628991
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.954,62 RON
Valoare atribuită
4.954,62 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.954,62 RON

din 4.954,62 RON estimat