Atribuită Cumpărare directă

Kit plasmafereza compatibil multiFiltrate Kit 16 MPS P2 dry

Număr anunț
DA32629267
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS MEDICAL CARE ROMANIA SRL (CUI 12863978)
Cod CPV
33141630-5 · Filtre de plasma sanguina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.080 RON
Valoare atribuită
10.080 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
22.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.080 RON

din 10.080 RON estimat