Atribuită
Cumpărare directă
Studiu de fezabilitate pentru construire pista de biciclete-PNRR
- Număr anunț
- DA32629423
- Autoritate contractantă
- ORASUL TISMANA (PRIMARIA ORASULUI TISMANA) (CUI 4956189)
- Furnizor / câștigător
- XSBROADPROJECT S.R.L. (CUI 41084602)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142.500 RON
- Valoare atribuită
- 142.500 RON
- Data publicării
- 21.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.