Atribuită Cumpărare directă

Achiziție proiectoare holograma 3D conform referat nr.32/03.02.2023

Număr anunț
DA32629564
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
48932000-0 · Pachete software de divertisment (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.000 RON
Valoare atribuită
41.000 RON
Data publicării
21.02.2023 00:00
Data finalizării
22.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.000 RON

din 41.000 RON estimat