Atribuită Cumpărare directă

WC mobil ecologic portabil Supreme, pompa cu piston, indicator nivel de umplere, inaltime mare

Număr anunț
DA32630436
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
NUTRICULT SRL (CUI 18521303)
Cod CPV
24955000-3 · Toalete chimice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.510,88 RON
Valoare atribuită
2.510,88 RON
Data publicării
22.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.510,88 RON

din 2.510,88 RON estimat