Atribuită Cumpărare directă

Servicii de taieri, regenerare si rodire la pomi frunctiferi - plantatie clasica

Număr anunț
DA32632482
Autoritate contractantă
COMUNA MILCOIU (CUI 2540660)
Furnizor / câștigător
DIRECŢIA JUDEŢEANĂ PENTRU PROTECŢIA PLANTELOR VÂLCEA (CUI 26176958)
Cod CPV
77000000-0 · Servicii pentru agricultura, silvicultura, horticultura, acvacultura si apicultura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.499 RON
Valoare atribuită
5.499 RON
Data publicării
22.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.499 RON

din 5.499 RON estimat