Atribuită Cumpărare directă

SET 4 ACUMULATORI AAA 1000MAH VARTA, BLISTER ; ACUMULATOR VARTA AAA, ACUMULATOR R3 LR03

Număr anunț
DA32632638
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,96 RON
Valoare atribuită
115,96 RON
Data publicării
22.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,96 RON

din 115,96 RON estimat