Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de confectionare si montaj tamplarie PVC cu geam termopan si reparatii spaletarie

Număr anunț
DA32633392
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN DOLJ (CUI 4554238)
Furnizor / câștigător
CATAMOTZ CONS SRL (CUI 28385152)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171.244,87 RON
Valoare atribuită
171.244,87 RON
Data publicării
22.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171.244,87 RON

din 171.244,87 RON estimat