Atribuită Cumpărare directă

Produse de laborator

Număr anunț
DA32634114
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
38437000-7 · Pipete de laborator si accesorii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.933,43 RON
Valoare atribuită
6.933,43 RON
Data publicării
22.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.933,43 RON

din 6.933,43 RON estimat