Atribuită Cumpărare directă

Achizitie mobilier dotare SPCLEP si sediu

Număr anunț
DA32635359
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGUTESTI (CUI 4510436)
Furnizor / câștigător
FIXADECOS S.R.L. (CUI 39925711)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.010 RON
Valoare atribuită
5.010 RON
Data publicării
22.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.010 RON

din 5.010 RON estimat