Atribuită
Cumpărare directă
Aspirator multifunctional KarcherWD 3 V-17/6/20, Aspirare umeda si uscata, 17l, furtun 2m, 1000W, fu
- Număr anunț
- DA32636452
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,18 RON
- Valoare atribuită
- 462,18 RON
- Data publicării
- 22.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.