Atribuită Cumpărare directă

REACTIVI PENTRU LABORATOR-FAC CI, CPV 33696500-0

Număr anunț
DA32636993
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.997,87 RON
Valoare atribuită
1.997,87 RON
Data publicării
22.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.997,87 RON

din 1.997,87 RON estimat