Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de transpunere in format GIS pentru Comuna Spantov Judetul Calarasi
- Număr anunț
- DA32637396
- Autoritate contractantă
- COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
- Furnizor / câștigător
- GEODATA SERVICES S.R.L. (CUI 40188478)
- Cod CPV
- 38221000-0 · Sisteme Informationale Geografice (GIS sau echivalent) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.999 RON
- Valoare atribuită
- 134.999 RON
- Data publicării
- 22.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.