Atribuită
Cumpărare directă
Stick memorie ADATA+ Tastatura
- Număr anunț
- DA32637764
- Autoritate contractantă
- Institutul de cercetare dezvoltare pentru montanologie Cristian-Sibiu (CUI 28746907)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,87 RON
- Valoare atribuită
- 113,87 RON
- Data publicării
- 22.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.