Atribuită Cumpărare directă

Furnizare tonere si cartuse pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi

Număr anunț
DA32637778
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.603,36 RON
Valoare atribuită
2.603,36 RON
Data publicării
22.02.2023 00:00
Data finalizării
23.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.603,36 RON

din 2.603,36 RON estimat