Atribuită
Cumpărare directă
Codor Audio-Video YoloLiv YoloBox Mini Ultra-Portabil All-in-One Smart Live Streaming Encoder & Moni
- Număr anunț
- DA32638795
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 32222000-5 · Aparate de codificare a semnalelor video (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.108,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.108,40 RON
- Data publicării
- 22.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.