Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE ROLETA DE PANZA D&N EXPERT RO 78cm/128cm - 24 cm
- Număr anunț
- DA32639336
- Autoritate contractantă
- DIRECȚIA DE PRESTĂRI SERVICII TIMIȘ (CUI 12397649)
- Furnizor / câștigător
- SL VANS PROD SRL (CUI 25939741)
- Cod CPV
- 39515400-9 · Jaluzele (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.818,40 RON
- Valoare atribuită
- 12.818,40 RON
- Data publicării
- 22.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.