Atribuită Cumpărare directă

produse de curatenie

Număr anunț
DA32640672
Autoritate contractantă
COMUNA TOPLICENI (PRIMARIA COMUNEI) (CUI 3662436)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.467,01 RON
Valoare atribuită
2.467,01 RON
Data publicării
23.02.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.467,01 RON

din 2.467,01 RON estimat