Atribuită Cumpărare directă

Plasa sudata 3,5 6m/2m

Număr anunț
DA32641008
Autoritate contractantă
COMUNA DANEASA (CUI 5292496)
Furnizor / câștigător
AL & CO NARFELI CONSTRUCT SRL (CUI 36405838)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,72 RON
Valoare atribuită
327,72 RON
Data publicării
23.02.2023 00:00
Data finalizării
24.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,72 RON

din 327,72 RON estimat