Atribuită Cumpărare directă

Cutratare chimica costume si rochii spectacol

Număr anunț
DA32641731
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA ROMANA CLUJ (CUI 4354558)
Furnizor / câștigător
MAGIC HANDS CLEANING SERVICES S.R.L. (CUI 39884360)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.570 RON
Valoare atribuită
7.570 RON
Data publicării
23.02.2023 00:00
Data finalizării
24.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.570 RON

din 7.570 RON estimat