Atribuită
Cumpărare directă
PACHET reactivi LABORATOR(ref 205/14.02.2023)
- Număr anunț
- DA32642636
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.220 RON
- Valoare atribuită
- 1.220 RON
- Data publicării
- 23.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.