Atribuită Cumpărare directă

Campuri din Tifon 90cmX90cm, tivite- 5 straturi

Număr anunț
DA32643297
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
Furnizor / câștigător
PHARMA CARE S.R.L. (CUI 44127538)
Cod CPV
33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.750 RON
Valoare atribuită
24.750 RON
Data publicării
23.02.2023 00:00
Data finalizării
24.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.750 RON

din 24.750 RON estimat