Atribuită Cumpărare directă

Determinare consum combustibil autoturism FORD RANGER

Număr anunț
DA32644457
Autoritate contractantă
AUTORITATEA DE INVESTIGATII SI ANALIZA PENTRU SIGURANTA AVIATIEI CIVILE (CUI 27690298)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.568,32 RON
Valoare atribuită
3.568,32 RON
Data publicării
23.02.2023 00:00
Data finalizării
24.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.568,32 RON

din 3.568,32 RON estimat