Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE COMUNICATII ELECTRONICE: INTERNET, TEL. PUBLICA, TV PRIN CABLU SI TELVERDE MARTIE 2023

Număr anunț
DA32647357
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.729,71 RON
Valoare atribuită
1.729,71 RON
Data publicării
23.02.2023 00:00
Data finalizării
27.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.729,71 RON

din 1.729,71 RON estimat