Atribuită Cumpărare directă

IMPRIMANTA A4 LASER MONOCROM

Număr anunț
DA32648143
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30121000-3 · Fotocopiatoare si termocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.308,42 RON
Valoare atribuită
10.308,42 RON
Data publicării
23.02.2023 00:00
Data finalizării
24.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.308,42 RON

din 10.308,42 RON estimat