Atribuită
Cumpărare directă
2023-13P MATERIALE TEHNICE PT ZUGRAVIREA SALII DE MESE ETAJ 1 CLAD.SPATII DE INVAT.MARINESCU 23
- Număr anunț
- DA32649514
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 845,71 RON
- Valoare atribuită
- 845,71 RON
- Data publicării
- 23.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.