Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de achizitie si montaj covor PVC. inclusiv accesorii si sapa autonivelanta - GASTRO
- Număr anunț
- DA32649962
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- MALEX CONCEPT DESIGN SRL (CUI 19989648)
- Cod CPV
- 44112230-9 · Linoleum (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100,68 RON
- Valoare atribuită
- 3.100,68 RON
- Data publicării
- 23.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.